Novinky
Nové webové stránky s e-shopem

Abyste se cítili příjemně nejen v naší prodejně, ale i na našich webových stránkách, rozhodli jsme se pro vás vytvořit úplně nové, líbivé, maximálně přehledné a snadno ovladatelné. Nechybí ani responzivní webdesign, díky kterému si můžete nerušeně listovat naší nabídkou na tabletu i mobilu.

Naší hlavní prioritou je, abyste se při nákupu cítili komfortně. Nově jsme proto pro Vás také spustili e-shop, kde si můžete nerušeně prohlédnout celou naši nabídku. Tímto jsme se snažili vyhovět i mimopražským zákazníkům, kteří nás často žádali o zaslání katalogu a ceníku v elektronické podobě.

Nábytek z naší nabídky si můžete prohlížet podle jeho typu nebo dle příslušné místnosti. Prohlédněte si také galerii fotografií námi realizovaného nábytku na míru a nechte se inspirovat našimi typy a nápady pro komfortní bydlení a stylové komerční prostory.

Pokud budete potřebovat při vašem výběru s čímkoliv poradit nebo poskytnout bližší informace, neváhejte nám zavolat nebo zaslat e-mail, jsme tu pro vás.

EN: Manažer/ka prodejny s luxusním nábytkem

More

FOR DECOR & HOME JARO 2018

Přijďte nás navštívit na veletrh s jarní tématikou. Prezentace bytových doplňků a dekorací pro jaro 2018...

More

Otevírací doba přes vánoční svátky

Máme otevřeno i mezi svátky, nebojte se nás navštívit!

More

Připravili jsme pro Vás vánoční dárkové poukazy

Chcete potěšit rodinu a přátelé dárkem na Vánoce a nejste si přesně jisti co vybrat? Ideálním řešením je vánoční dárkový poukaz...

More

  Log in to your account

  Email
  Password
  Registrace uživateleŽádost o změnu hesla

  Nákupní košík (0)

  Cart is empty.
  Top